גינת החלומות – הפינה האהובה בבית

לפעמים עצוב לראות כמה גינות וחצרות מוזנחות וחסרות השראה קיימות בבתי ישראל הפרטיים. חבל שאנשים שכבר הגשימו את רוב החלום – בית פרטי עם גינה – מוותרים כשכבר לא נשאר הרבה להשקיע. אם אתם לא רוצים להיות חלק מאותם אנשים, הישארו עימנו וגלו מה צריך עבור גינת החלומות הפרטית שלכם… שנתחיל?

גינת החלומות – המרכיבים שאסור לוותר עליהם

  • בריכה פרטית – במדינה שבה ב-200 ימים ויותר, השמש זורחת ורותחת, אין כמו שכשוך במים קרים כדי לצנן מעט את החום. אז גם אם התקציב שלכם אינו מאפשר בנייה ואחזקת בריכה, אין צורך לוותר על החלום. בריכות ניידות מתנפחות הן אמנם תחליף, אבל ראוי בהחלט. במחירים של מאות שקלים לדגמים הפשוטים והקטנים ועד כמה אלפים בודדים לבריכות בהן כל המשפחה תוכל להשתולל ביחד, תוכלו גם אתם ליהנות בחצר בזמן שכולם מתחבאים בחדרים הממוזגים.

פינת ישיבה – גינת החלומות היא כזאת שנעים לשבת בה. לאכול, לשתות יין טוב, לקרוא ספר או סתם לצחוק עם האישה והחבר'ה. בשביל ישיבה נעימה, צריך פינת ישיבה נוחה. את כיסאות הפלסטיק תשאירו לסטודנטים השוכרים. לעצמכם ארגנו כורסאות או כיסאות מפנקים, כשאופציית הערסל או נדנדת העץ בהחלט מוסיפות. תוסיפו שולחן ראוי והרי לכם פינת ישיבה שלא תרצו לקום ממנה.

עמדת ברביקיו- גינה ובר בי קיו הם צמד חמד מתאים מאין כמוהו, ובשביל "על האש" כמו שצריך, חייבים גריל איכותי, שיגרום לבשר למחוא לעצמו כפיים על הטעם והאיכות. האופציה הטובה ביותר לשם כך היא גריל גז אשר מגיע במגוון דגמים שמחכים לכם בחנויות השונות. בחרו אחד עם שטח צלייה גדול מספיק בעבור הנפשות הפועלות, עוצמה לסמ"ר (BTU) שתמנע מכם להמתין שעה לכל בשר שהוא לא נקניקייה, מבערים נפרדים, פינות אחסון, הצתה אלקטרונית וכל אלמנט אחר שיהפוך כל צלייה לחוויה.

גינה כבר יש, עכשיו נשאר רק להגשים את שאר החלומות ולעצב אותה על פי דמיונכם. גינת החלומות – כי יש חלומות שאסור לפספס.