השכרת פטריות חימום

לא אחת יש צורך לחמם שטחים ומתחמים שונים שבהם מתקיימים אירועים שונים. תכנון האירוע מאפשר לנו לדעת מבעוד מועד היכן הוא יתקיים, כמה אנשים צפויים להשתתף בו ומה הוא האמצעי האפקטיבי ביותר לחימום- אם כאמצעי ראשי ומרכזי ואם כאמצעי עזר, נלווה, להגברת החום בכלל ובמוקדים ייעודיים מסוימים בשטח בפרט.

אחד היתרונות בשימוש בפטריות חימום היא האפשרות הקלה לנייד אותן ממקום למקום, לשנות את מיקומן על פי צורך ודרישה במהלך האירוע. כמו כן מדובר באמצעי שניתן לשלוט עליו בקלות על ידי לחיצה על כפתור או סיבובו. ניתן להפעיל אותו ולהפסיקו פעמים אחדות, ללא הגבלה, אם כאשר המקום מתחמם מספיק ואם לצורך העברת הפטרייה.

השכרת פטריות חימום נדרשת במקומחות שונים כגון מסעדות, בתי קפה, כנסים, תערוכות, ירידים ועוד. החום מופץ ומתפזר ברדיוס קטן. הוא נעים ושקט.  פטריית חימום עשויה להיות אמצעי חימום אפקטיבי גם לחימום מרפסות, גנים וחצרות בתים פרטיים באירועים משפחתיים. הימצאן של הפטריות מאפשרת לשבת בחוץ גם כאשר מזג האוויר קריר ומצדיק ואולי אף מחייב חימום.

חשוב להקפיד על משטח ישר ואופקי כאשר מניחים את הפטרייה ולוודא כי לא מצויים בקרבתה חפצים ואביזרים עשויים מחומרים דליקים. כמו כן רצוי לתכנן עם בעל מקצוע את עצמת הפטריות הרצויה ואת כמותן על פי מספר האנשים ואופן ישיבתם במקום האירוע.

כמו כן חשוב להציב את פטריות החימום במקום שבו הן לא יפריעו למעבר חופשי של אנשים ולא יהוו מכשול בדרכם. דווקא משום שמדובר באמצעי פשוט, שהפעלתו אינה מחייבת כישורים מיוחדים, יש להימנע מהתעסקות בו של מי שאינם מורשים. אם חם או קר לכם מדי ניתן להפנות את תשומת לבו של בעל המקום ולבקש ממנו להתאים את עצמת החימום לדרגה הרצויה. הואיל ובלאו הכי רדיוס ההשפעה של החום הוא מצומצם, סביר להניח כי תוכלו לקבל את הסכמת האנשים שהפטרייה משפיעה גם עליהם לבקשתכם…

על מנת להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בפטריות החימום חשוב לנהוג על פי הנחיותיה של  החברה המשכירה לכם אותן ולמלא אחריהן בקפידה, קל וחומר כאשר מדובר בפטריית גז, המחייבת שימוש זהיר במיוחד על מנת לשמור על מידה מרבית ומיטבית של בטיחות. בכל מקרה, אם מי מכם נוכח במקום שפועלת בו פטריית חימום והוא חש בריח חריף המעיד על דליפת גז, חובה להתריע לאלתר על הבעיה.

שכירת הפטריות עשויה להיות מענה מצוין. האם לרכוש אותן כדי שיהיו רכושכם הבלעדי? לשיקולכם (שיקול של עלות-תועלת). כך או כך במסעדות ובבתי קפה, פעילות הפטריות מאפשרת לבעלים ליהנות ממספר רב של לקוחות, אשר יש בהם המעדיפים ישיבה בחוץ גם במזג אוויר סגרירי. הפטרייה מאפשרת להם לחוש את חמימות המתחם הפנימי של המקום וליהנות מהאוויר הצח ומשאר היתרונות של ישיבה בחוץ.