מדריך לבחירת מחסני גינה
מחסן פלסטיק של כתר

אחרי הקמת הגינה חשוב לרכוש כלי עבודה לתחזוקה שוטפת וכדי ליהנות מעבודה יעילה ונעימה. את כלי העבודה מומלץ לאחסן במחסן גינה. מחסני גינה הם פתרון מתקדם ואיכותי לכל בעלי הגינות בארץ והם פופולאריים ונמכרים בהצלחה. כדי לבחור מחסני גינה חשוב להגדיר צרכים מראש ויש להתחשב בפרמטרים כמו שטח האחסון הנדרש, עיצוב, אוורור, עמידות בפני פגעי מזג האוויר ומחיר.

מגודל המחסן לגודל מחסן הגינה

ישנם מבחר דגמי מחסני גינה וניתן לבחור דגמים קומפקטיים המתאימים לאחסון כיסאות פלסטיק, כריות ציוד קמפינג, כלי עבודה ופריטים נוספים או דגמים גדולים ומרווחים בהם ניתן לאחסן אופניים, טרקטורון, מכסחת דשא, סולם מתקפל ועוד. לכן, חשוב לוודא כי שטח האחסון של המחסן מספק אתכם ויש לזכור כי עם הזמן תרכשו עוד ציודים כמו כלי עבודה לגינה לכן כדאי לרכוש דגם מרווח שישרת אתכם היטב גם בעתיד.

עיצוב המחסן

אחרי שהשקעתם ממון רב בהקמת הגינה חשוב לרכוש מחסני גינה מעוצבים המשתלבים היטב בגינת הנוי שלכם. ישנם דגמים מעוצבים של מחסני גינה מפלסטיק, מתכת או עץ. אם אתם אוהבים את המראה הכפרי לבטח תשמחו לדעת כי ניתן לרכוש מחסנים מעץ איכותי ועמיד, אך ניתן לרכוש גם מחסנים מפלסטיק בגוון טבעי שמשתלבים היטב בעיצוב הגינה ותורמים למראה היוקרתי. כמו כן, ניתן לרכוש מחסני גינה עם חלונות כך שאור טבעי חודר פנימה וניתן למצוא בקלות את מה שמחפשים.

התקנה

חשוב להדגיש כי קל להרכיב את מחסני הגינה אך יש לבחור דגם איכותי שכולל הוראות הרכבה מפורטים. במידת הצורך ניתן להזמין שירות הכולל משלוח והתקנה בבית הלקוח.

מחיר

חשוב להשוות מחירים של מחסני גינה אתם כבר תמצאו את כל הפרטים והמחירים, כך שתוכלו לקבל החלטה נכונה, ולבחור מחסן בהתאם למסגרת התקציב העומד לרשותכם.