עיצוב גינות על פי עונות השנה – משנים את הקונספט מבלי לבזבז
גינה בעיצוב יפני

אדריכלות נופים ועיצובי גינות, היא טכניקה המגיעה ממדינות אירופה ומובילות את אנשי המקצוע הישראליים והלקוחות להשראה מיוחד מתקופה לתקופה. הרצון לשנות, הסירוב למצות את העיצוב הקיים והיכולת לחדש ולרענן באה לידי ביטוחי כצורך ייצוגי ומיתוגי ומתהווה בעיקר בעולם העסקי, הכולל אירוח דינאמי, כמו אולמות ומרכזי אירועים הכוללים שטח קבלת פנים או אירוח חיצוני מרווח.

תחום אדריכלות הנופים, הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בארץ גם בתחום הגינות הפרטיות וגם מבחינת הדרישה העסקית בתחום האירוח, המיתוג והשיווק הדינאמי. גינות מעוצבות בהתאמה הוא טרנד חדש, שככל הנראה הולך לכבוש את הטכניקה האדריכלית, לשנתיים הקרובות לפחות. גינה מעוצבת באווירה רומנטית

עיצוב משתנה למרכזי וגני אירועים – שיווק ומיתוג העסק

מרכזי וגני אירועים, נועדו כדי לספק לאורחים את האווירה הנכונה, הנעימה והמרגשת ביותר לבעלי האירוע ובעל השמחה. אחת האפשרויות הנבחרות על ידי בעלי העסקים היא אפשרות העיצוב המשתנה והעונתי. חידוש העיצוב החיצוני הוא אחד הפרטים המשמעותיים ביותר בעת מיתוג מתחם האירועים במיוחד עם המתחם כולל גן אירועים או קבלת פנים חיצונית גדולה. העיצוב המשתנה, לא חייב להיות קיצוני במיוחד, אלא לבוא לידי ביטוי באלמנטים קלים כמו תחלופה עדינה, של פינות ישיבה ומנוחה, תחלופה ומשחקי תאורה, שינוי מכיוון הסלעייה, וכיוצא באלה.

עיצוב ואדריכלות חוץ מותאמי אירוע  –  לאירוע מסוגנן שטרם נראה…

אולמות אירועים וגני אירועים, נדרשים לא פעם לעמוד בדרישות של בעלי אירוע המבקשים לעצמם אירוע בקונספט מיוחד. שינוי קונספט בגן אירועים ואולם אירועים, אינם דורשים יותר מידי מעבר לחבירה עם מעצב אירועים מקצועי, שידע לפגוע בטעם האישי של מארגן האירוע ו/או בעל השמחה. עיצוב אירוע עונתי במיוחד בעונות הקיץ, האביב והסתיו, בעיקר כאשר מדובר באירוע חיצוני, יקבל על עצמו אלמנטים טרופיים. העיצוב הטרופי יתאים את עצמו לכל סוג של אירוע, ויכלול עיצובי בשילוב אלמנטים של מקורות מים מלאכותיים, כמו מפלים, אגמי ואגני מים, בריכות דגים ואפילו בריכות ברווזים, אשר מביאות הטבע והצבע אל האירוע.

עיצובים וטכניקות אדריכלות אלה, הם מהעיצובים העונתיים המבוקשים ביותר, אשר מבחינה מסוימת בא לידי ביטוי גם כעיצוב רב עונתי.

עיצוב משתנה לגינה הפרטית – עיצוב עונתי משתנה וחסכוני

הטיפ החסכוני לגינות הפרטיות, דומה מאוד לטיפ העיצוב שניתן גם לעסקים, שינוי ומשחקי תאורה, תוספות או שינויים בתחום הסלעייה, הן תוספות לא יקרות במיוחד. טיפ נוסף בו ניתן לעשות שימוש הוא טיפ הצמחייה העונתית, צמחייה עונתית, המתחלפת מעונה לעונה, היא הפתרון הטוב ביותר לאלה מאיתנו המחפשים את העיצוב העונתי החסכוני לגינה פורחת כל השנה. בחירת צמחייה  עונתית מגוונת, יביאו את הגינה שלכם לפריחה מושלמת בכל עונה לאורך כל עונות השנה.

צמחים ירוקי עד, הם פתרון מצוין לאלה מכם אשר מעדיפים להתרחק מעבודת הגננות מעבר לניקוש תקופתי של עשבים.

העיצוב העונתי, הוא בין העיצובים המגוונים ביותר הקיימים בעולם האדריכלות, האפשרויות הבלתי נגמרות של המשחק, החדשנות והיצירתיות בתחום זה מתאימות את עצמן לכל טעם ותקציב- במישור העסקי והפרטי כאחד.

ראה גם משתלה בנתניה