על בחירת ריהוט גן לקיץ

עונת הקיץ היא עונה נעימה מאוד. לקיץ יש הרבה מאוד יתרונות שלחורף אין- בקיץ ניתן לשבת שעות רבות מחוץ לבית וליהנות ממזג אוויר חמים ונעים. מי שרוצה שהבית שלו יהיה מקום מגורים נעים ומרווח חייב להשקיע לא בעיצוב של פנים הבית אלא גם בעיצוב של המרפסת והחצר של הבית.

עיצוב מרפסות יכול להיות עיצוב יצירתי מאוד, יוקרתי ויפה. כאשר מעצבים מרפסת או חצר אפשר לעצב אותה כמו פיסת גן עדן קטנה ופרטית. במרפסת או בגינה שלנו אנחנו יכולים להציב ג'קוזי פרטי וגם פינות ישיבה נוחות.

איך ספסל לגינה ישדרג את הגינה שלנו?

אחד הפריטים שהכי יכולים לשדרג את הגינה שלנו הוא עיצוב שלה כאילו היא סלון שני לבית שלנו. בעת עיצוב הגינה שלנו אנחנו יכולים לבחור לרצף חלק ממנה בקרמיקה ואנחנו יכולים לבנות לה גם גג פרגולה. אנחנו יכולים למשל לבחור להציב בגינה שלנו פרטי ריהוט גן שונים כמו כיסאות ושולחנות וגם ספסל גינה. הצבה של ספסל בגינה שלנו יכולה להפוך את הגינה שלנו למקום שנעים מאוד לארח בו חברים ובני משפחה. גינה זו יכולה להיות מקום שנעים לשבת בו בקיץ או בימים חמים ונעימים בעונות אחרות. לצד הספסל אפשר להציב שולחנות קפה קטנים וגם עציצים עם מגוון פרחים יפים.

למה חשוב לרהט גם את החלל החיצוני בבית שלנו?

למעשה, אנשים רבים לא מבינים את החשיבות הרבה של עיצוב החלל החיצוני בבית שלהם. השקעה בעיצוב החלל החיצוני בבית יכולה להפוך אותו לבית שנעים יותר לחיות בו. השקעה בעיצוב של החלל החיצוני יכולה להעלות את הערך הכספי של הבית כולו. עיצוב נכון של החלל החיצוני יכול להוסיף גם יוקרה לעיצוב פנים הבית. חשוב שהעיצוב של החלל החיצוני יתכתב וידבר באותה שפה עיצובית של החלל הפנימי בבית. העיצוב יכול להיות יצירתי מאוד והוא יכול להיות גם קלאסי. חשוב שהעיצוב של כל הבית שלנו (גם של פנים הבית וגם של החלק הגינה) יתאים לאופי שלנו ולצרכים האישים שלנו ולמה שאנחנו אוהבים לעשות.