פתרונות הצללה לגינה מעוצבת

איזה פתרונות יש היום כדי ליצור צל בחלק מהגינה, ואיך מתאימים את העיצוב?

יש היום הרבה מאוד גינות בבתים חד קומתיים ויש היום הרבה כאלה במדינת ישראל כמו בישובים רעות-מכבים,שוהם-מודיעין ובצפון פרדס חנה, בת חפר ועוד ועוד.

ריבוי הגינות יצר נישה גדולה מאוד של מוצרי צריכה לטיפוח החצר והגינה, ריהוט גן, סוככים ומרקיזות וכל אלה הופכים את הגינה בעיקר בחודשי הקיץ "לחדר האירוח" של הבית. גם ירוק, גם יש קצת בריזה בערבים ואם זה כך, אז שיהיה נעים וגם נוח, ספות ופינות ישיבה, כורסאות, נדנדות, מיטות שיזוף יש היום ובסגנונות שונים, כל מה שהגינה צריכה כדי להפוך לקלאב הפרטי, המפנק והמעוצב בכל בית חד קומתי.

סוככים מעוצבים

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בתחום טיפוח וסידור החצר הוא מחשבה על פתרונות להצללה. עד כמה שכיף לשבת בחצר, השמש הישראלית הקופחת יחד עם ימי החמסין דורשים ודחוף- פתרון הצללה שיאפשר ישיבה בחצר גם בשעות חמות אבל ימנע חשיפה של קרינה אולטרא סגולית מזיקה. עוד יותר נכון הדבר לגבי בית עם ילדים קטנים שיש להגן עליהם מפני השמש.

סוככים מעוצבים הם לא רק פתרונות הצללה אלא גם פתרון עיצובי שניתן להתאים אותו למראה הגינה וליצור סגנון והרמוניה בעיצוב הכללי של החצר והגינה.

חצר וגינה לא יכולים היום לשרוד את הקיץ הישראלי בלי סוכך!

יש היום מספר סוגי סוככים מובילים איכותיים נפתחים ונסגרים וקבועים ומה שמאפיין את כולם זה שהם עשויים מחומרים המותאמים לפגעי מזג האוויר, מונעי חלודה וקורוזיה ועומדים בכל מזג אוויר ובכל עונה.

והמזיקות ביותר בעולם ולכן ישיבה מתחת לסוכך היא לא מותרות אלא חובה כדי להגן על יושבי הגינה מהקרינה האולטרא סגולית.

יש סוככי זרועות הניתנים לפתיחה וסגירה ידנית או חשמלית. סוככים קבועים שאין אפשרות לפתוח או לסוגר אותם ולכן הם נקראים קבועים. יש סוכך "קסטה" העשוי משלדת אלומיניום ומתקפל ומתגלגל למעין קופסת אלומיניום יוקרתית, סוכך מסילות אשר מתקינים אותו על חלון או קיר, אם לדוגמה מדובר על בית עם חלון ענק לכיוון החצר אשר השמש יכולה בקלות לחדור דרכו, בוחרים בסוכך מסילות או סוכך חלון שתפקידו למנוע את חדירת השמש פנימה אל תוך הבית.
ועל מה נשב בגינה? או שאולי נתנדנד?

בעבר למי שהיה חצר או גינה מלבד בישובים "העשירים" בארץ, היה בקיבוצים ובמושבים ואלה "השליכו" בתור ריהוט גן את כל שאריות הרהיטים שהיו להם וזה גם נראה ככה…

היום כשמדברים על ריהוט גן מדברים על ריהוט גן איכותי מעץ, מאלומיניום, מראטן. ריהוט גן מושקע, מעוצב מהחומרים הכי איכותיים. בכל מיני דגמים, צבעים וריפודים. ריהוט גן שמותאם לסוג הגינה, לצרכים של בני המשפחה. ספות, מערכות ישיבה, נדנדות, מיטות שיזוף, עגלות קפה וכל מה שצריך כדי להרגיש מלון של 5 כוכבים בחצר הפרטית שלכם.