ריהוט גן לאולמות אירועים

ריהוט גן לאולמות אירועים הוא ריהוט אשר לא מספיק שיהיה נוח, אלא עליו להיות בעל ערך מוסף ולשדר יוקרתיות ואלגנטיות. כמו כן, עליו להתאים באופן מושלם לעיצוב ולדקורציה של האולם עצמו, ולכן אין מקום לפשרות.

לדוגמה, אם בעבר אולמות אירועים רבים היו מסתפקים בכיסאות ושולחנות פלסטיק שהיו חלק מסט פשוט (ובדרך כלל גם זול) של ריהוט גינה, הרי שהיום השימוש בריהוט פלסטיק ואפילו פופים מבד, הוא כמעט בגדר טאבו ונחשב למיושן עד מאוד. כמו כן, היום כבר לא נדיר למצוא ערסלים או מיטות שיזוף נוחות עבור אלו הרוצים למצוא לעצמם פינה שקטה ולנוח מכל הרעש והבלגן המלווים את מרבית האירועים כיום. כמו כן, אולמות רבים פונים לעצתו של מעצב מקצועי שיספק להם ייעוץ לגבי ריהוט גן לגני אירועים המתאים ביותר, ממש כמו שהם עשויים לשכור את שירותיו של שף ידוע שידאג לפן הקולינרי של האירועים במקום.

כמו כן, מרבית בעלי האולמות מעדיפים למצוא ספק אחד או מספר ספקים שיוכלו להציע להם סטים שלמים של ריהוט לחצר. הדבר מבטיח לא רק שהסטים יהיו כולם תואמים אחד לשני, אלא גם שהמחיר עצמו יהיה אטרקטיבי (במקרים רבים הסחורה נלקחת הישר מהמחסן המרכזי ולכן ניתן לקזז את העלויות הנלוות למכירת ריהוט גן מאולם תצוגה מרכזי או חנות מפוארת). חשוב לא פחות למצוא ריהוט גינה שיהיה מכוסה בבדים שקל לנקות ולכבס אותם, וזאת על מנת שלא יהיה צורך להזמין בדים תחליפים על בסיס שבועי…

לא צפוף מדי, לא מרווח מדי

אולמות אירועים רבים מסתמכים על פינות ישיבה הממוקמות בחלל פתוח על גבי פלטפורמה הבנויה מעץ (במיוחד אם האולם נמצא ליד הים או בשטח אחרי שאינו ישר לחלוטין). במקרים כאלו, יש להתאים את גודל פינות הישיבה לגודל החלל עצמו, וזאת על מנת שיהיה מספיק מרווח לאורחים שרוצים לעבור בין השולחנות וכמובן למלצרים והמארחים הנושאים מגשים עמוסים כל טוב ונאלצים לתמרן את דרכם בין האורחים מקצה אחד של האולם לקצה השני. גם חצר אירועים בה יש יותר מדי מרווח בין פינות הישיבה היא לא אופטימאלית מכיוון שהדבר מגביל את כמות החוגגים המקסימאלית שהאולם יכול להכיל.

עץ אינו תמיד הפיתרון הטוב ביותר

לסיום, למרות שריהוט העשוי מעץ הוא עדיין הריהוט היוקרתי ביותר ואולמות אירועים רבים עושים בו שימוש, הרי שהעץ הוא גם בדרך כלל החומר הפגיע ביותר לתנאי מזג האוויר המשתנים השוררים בארץ. כיום ישנו בשוק ריהוט גן העשוי מחומרים דמויי עץ כגון חומר סינטטי המזכיר בצורתו את עץ הראטן. ריהוט שכזה עמיד הרבה יותר בפני פגעי הסביבה ואינו דורש תחזוקה שוטפת וצביעה בשמנים או חומרי הגנה שונים המיועדים לריהוט עץ סטנדרטי. לפיכך, ריהוט שכזה יכול להוות פתרון מושלם עבור בעלי אולמות אשר אינם רוצים לבזבז אנרגיה מיותרת וכוח אדם רב על תחזוקה שוטפת של ריהוט הגן שלהם.