חימום לגינה
חימום לגינה

גינת ביתנו המקום הכי נעים ומזמין אותו בחרנו לטפח ביופי ואבזור משלים אשר יהפכו את חווית הישיבה והשהיה בו נעימות ומזמינות חייב להיות מסודר גם בימי החורף הקרים.

שכן, אם אנו מעוניינים ליהנות מישיבה נעימה בגינת ביתנו יחד עם חברים או אפילו בגפנו, הרי שעלינו לדאוג לחימום ראוי ונכון המתאים לגינתנו ומאפשר לנו ישיבה נוחה, ממושכת וחמימה גם בימי החורף הקשים.

חימום לגינה, באיזה מוצר כדאי לבחור? מה הם פתרונות חימום לגינה ומה ההבדל בין תנור חימום למרפסת לפטריית חימום לגינה? כל מה שרציתם לדעת על בטיחות, נוחות ואיכות מוצרי החימום לגינה…

  • פטריות חימום חשמליות – פטריות חימום חשמליות הן פתרון יעיל, נוח ומחמם במיוחד למזג אוויר לחורפי, שכן הן מאפשרות לנו ליהנות מחימום מהיר וממוקד מבלי להמתין זמן רב ולקפוא מקור. פטריות חימום חשמליות נדלקות במהירות רבה ומחממות בתוך מספר דקות, כך שיעילותן היא מהותית ולכן נחשבות הן מוצר פופולרי ומבוקש בשנים האחרונות.
  • תנור חימום לגינה – מלבד לפתרון החימום הבטיחותי והמוכר 'פטריית חימום חשמלית', ישנו מוצר משלים ומיוחד שהפך גם הוא מבוקש בכל גינה ומרפסת רחבת ידים והוא כמובן תנור חימום לגינה. תנור חימום לגינה מאפשר לכם ישיבה נוחה סביב חימום ממוקד ובטיחותי שיאפשר לכם ליהנות ולהתחמם בקלות וביעילות. הבחירה בתנור חימום לגינה על פני פטריות חימום חשמליות תלוי רובו ככולו בבחירת עיצוב גוף החימום, שהרי שני המוצרים מספקים חימום יעיל, איכותי ומיטבי.

חימום לגינה, האם כדאי לבחור בתנור חימום תלוי או בפטריית חימום עומדת?

לאחר שהבנתם והחלטתם להתחדש בחימום לגינה נותרה רק הבחירה בין פטריות חימום חשמליות לבין תנור חימום לגינה תלוי, כאשר התשובה הטובה ביותר לפתרון הבחירה טמונה כמובן בצורכי החימום ובתקציב שלכם וכמובן בשילוב והתאמה של ריהוט גן. הבדלי הבטיחות בין פטריות חימום לגינה לבין תנור חימום לגינה אינם מהותיים, שכן כלל מוצרי חברת כיסא בגינה עומדים בתקנים המחמירים והנוקשים ביותר של איכות, בטיחות ועמידות. מכאן הבחירה נותרת אך ורק בשיקולי גודל הגינה והצורך בחימום חזק יותר או פחות, וגם בשיקול העיצובי לבחירתכם תלייה או העמדה של גוף חימום